​​با سلام و عرض تبریک اعیاد شعبانیه
بـه اطـلاع میرسـانـد، بـا تـوجـه بـه شـرایط پیش آمـده تـا اطـلاع ثـانـوی کلاسھـای درس فیزیک ٢ بـه صـورت مـجازی بـرگـزار می گـردد. لـطفا در کلاسھـای مـجازی برنامه ریزی شده فعالانه شرکت نمایید. چــگونگی دســترسی شــما بــه این کلاسھــای مــجازی اوایل ھــفته آینده اطــلاع رسانی میشود.
با تشکر
11 فروردین 99

دانشجویان گرامی
با سلام و احترام به اطلاع می‌رساند، از این هفته هر دوشنبه فایل های  چند رسانه‌ای آموزش فیزیک ۲ در سامانه elearning بارگذاری می‌شود. برای دسترسی به این فایل‌ها لطفا اقدامات زیر را انجام دهید: 

  1. نصب  Internet Explorer یا Mozilla Firefox و باز نمودن یکی از این دو مرورگر.
  2. به هیچ وجه از Google Chrome استفاده نکنید. 
  3. برای دسترسی به فایل‌ها به آدرس https://elearning.iut.ac.ir مراجعه نموده و در سمت چپ بالای صفحه « ورود به سایت » را کلیک نموده و نام کاربری و گذرواژه را وارد نمایید. نام کاربری و گذرواژه از طریق سامانه‌ LMS و توسط استاد درس اطلاع رسانی می‌شود. این درس تالاری می باشد و به صورت عمومی در اختیار کلیه دانشجویان فیزیک 2 قرار داده شده است خواهشمند است به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نام و رمز عبور و آدرس ایمیل آن را تغییر ندهید
  4. اگر از Internet Explorer استفاده می‌کنید، در قسمت «درس‌های من» درس « فیزیک ۲ » را انتخاب نموده و در قسمت فایل‌های چند رسانه ای آموزش فیزیک ۲، روی فایل‌ها کلیک کنید. درس به صورت فیلم باید روی صفحه ظاهر شود.  
  5. اگر از Mozilla Firefox استفاده می‌کنید، بعد از ورود به سامانه 3 نرم افزار موزیلا فایرفاکس، ادوب فلش پلیر و ادوب کانکت را از نرم افزارهای موردنیاز واقع درپایین صفحه اصلی سایت را دانلود کنند. فایرفاکس خود را غیرفعال کنند و این 3 نرم افزار را نصب کنند و برای مشاهده فایل ها حتما از موزیلا فایرفاکس استفاده کنند. حال در قسمت «درس‌های من» درس « فیزیک ۲ » را انتخاب نموده و در قسمت فایل‌های چند رسانه ای آموزش فیزیک ۲ روی فایل‌ها کلیک کنید. درس به صورت فیلم باید روی صفحه ظاهر شود.  
  6. لطفا جهت کاهش ترافیک استفاده از سامانه، در روزهایی (و نه لزوما در ساعت کلاس درس) که در تقویم آموزشی درس فیزیک ۲ برایتان ارائه می‌شد،فایل‌های چند رسانه ای آموزش فیزیک ۲ را مشاهده کنید.  

19 فروردین 99