رفتن به محتوای اصلی
x

ششمین کنفرانس فیزیک محاسباتی ایران

ششمین کنفرانس «فیزیک محاسباتی» انجمن فیزیک ایران روز ۱۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ به صورت حضوری در دانشگاه صنعتی اصفهان  برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این  رویداد، گردهم‌آیی  پژوهشگران کلیه  حوزه‌های فیزیک محاسباتی، شامل زمینه‌های پیشنهادی کنفرانس، به منظور به اشتراک گذاشتن یافته‌های علمی روز در این حوزه‌ها و همچنین آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان تحصیلات تکمیلی با پژوهش‌ها و پژوهشگران این حوزه تحقیقاتی است. 

شرکت در این کنفرانس برای تمامی علاقه مندان آزاد است.

 

توجه:

  • پیش از روز کنفرانس، کارگاه روش‌های نوین محاسباتی در فیزیک در روز ۱۰ بهمن برگزار می‌گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی وب کارگاه مراجعه فرمایید:

https://physics.iut.ac.ir/fa/icp1402/content/2728

 

  • لازم است تمامی شرکت کنندگان و مقاله دهندگان در کنفرانس، پرسشنامه الکترونیکی ثبت نام را در  نشانی http://www.psi.ir/f/icp1402 کامل کنند.  
  • عنوان و اسامی نویسندگان دقیقا بر اساس اطلاعات وارد شده توسط ارایه کننده در سامانه کنفرانس در گواهی درج خواهد شد و مسئولیت صحت آنها با ارایه دهنده است.
  • تنها استفاده از حروف و اعداد فارسی و انگلیسی در عنوان مقاله مجاز است و از به‌کار بردن نمادها و عبارت‌های ریاضی در عنوان اجتناب شود.
  • اعضای انجمن فیزیک ایران (برای برخورداری از تخفیف‌های مربوط به اعضا) لازم است در هنگام ثبت‌نام ابتدا با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور عضویت خود، به سامانه الکترونیکی اعضای انجمن وارد شوند.

 

حامیان کنفرانس

مقاله نامه کنفرانس

 

برای مشاهده خبر و بخشنامه مربوط اینجا را کلیک کنید.

 

 

فایل
پیوست اندازه
پوستر کنفرانس 1.56 مگابایت

تحت نظارت وف ایرانی